WIDEO: Prezes Jarosław Kaczyński rekomenduje Piotra Króla w niedzielnych wyborach

jaroslaw_kaczynski

W środowe popołudnie w bydgoskim hotelu Holiday Inn prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podsumował kampanię wyborczą na konwencji struktur partii z okręgu nr 4. I udzielił rekomendacji w niedzielnym głosowaniu między innymi posłowi Piotrowi Królowi.

Prezes Kaczyński podczas wizyty w mieście nad Brdą przypominał, że PiS ma realny program naprawy państwa. Omawiał jego poszczególne elementy – wzmocnienie gospodarki poprzez obniżenie podatku CIT, ochronę obywateli posiadających dzieci dzięki programowi 500+, a także podwyższenie kwoty wolnej od podatku i przywrócenie wcześniejszych zasad dotyczących wieku emerytalnego.

Drugą część swojej wypowiedzi Jarosław Kaczyński poświęcił kandydatom Zjednoczonej Prawicy w niedzielnych wyborach parlamentarnych. – Mamy dobrą drużynę na wszystkich szczeblach. Także tutaj. Jesteśmy zdolni do samodzielnego rządzenia – zapewniał lider PiS. I udzielił rekomendacji kandydatom znajdującym się na listach wyborczych ugrupowania, w tym Piotrowi Królowi.

Co dokładnie powiedział prezes o pośle Królu? Zapraszamy do obejrzenia poniższego nagrania.