Urząd pocztowy wraca do Fordonu! Uroczyste otwarcie [ZDJĘCIA]

otwarcie_poczty_Fordon_21-06-2018 (18)

W czwartek, 21 czerwca nastąpiło uroczyste otwarcie placówki po zmianie statusu i przekształceniu filii w Urząd Pocztowy Bydgoszcz 19 przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Fordonie.

Usługi pocztowe, bankowe i ubezpieczeniowe oraz operacje bezgotówkowe za pomocą kart płatnicznych – to wszystko nowa placówka oferuje mieszkańcom Fordonu. Przywrócono do niej również służbę doręczeń, czyli listonoszy. Urząd jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. – Bardzo dziękuję wszystkim Pocztowcom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia – mówi uczestniczący w otwarciu poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Król.

– Poczta Polska staje się jednym z głównych filarów e-państwa, dlatego odbudowanie sieci placówek pocztowych jest koniecznością – dodaje bydgoski parlamentarzysta. W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in. Przewodniczący Rady Osiedla Terenów Nadwiślańskich Marek Grzybowski oraz Karol Górski, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Bydgoszczy. – Teraz czas na zupełnie nowy urząd pocztowy na ziemi bydgoskiej – podsumowuje poseł Król.

Galeria autorstwa Roberta Majewskiego