Poseł Piotr Król podsumowuje pierwszy rok IX kadencji Sejmu RP [SPRAWOZDANIE PDF]

sprawozdanie-2020-tlo

Sprawozdania roczne posła Prawa i Sprawiedliwości Piotra Króla to już tradycja. Nie inaczej jest w tym roku. Właśnie oddajemy w Państwa ręce najnowsze z nich.

Od początku swojej pracy parlamentarnej w 2014 roku poseł Król co roku jesienią przedstawia podsumowanie efektów swojej pracy. Zarówno tej na sali sejmowej czy w komisjach, ale również poza gmachem parlamentu. Jak sam podkreśla, tym razem wszystko odbywało się w wyjątkowych okolicznościach – w obliczu panującej epidemii. „W sprawozdaniu starałem się opowiedzieć
Państwu o najważniejszych moich działaniach, sukcesach i aktywnościach, które podejmowałem mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej” – mówi poseł Król.

Jako trzy najważniejsze sukcesy minionego roku, pierwszego roku IX kadencji, poseł Prawa i Sprawiedliwości wskazuje pozyskanie środków na dokończenie budowy drogi S5, w szczególności tzw. „włoskich odcinków”, skuteczny lobbing za budową drogi S10 pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem, a także pozyskanie sponsorów dla dwóch bydgoskich klubów sportowych – Astorii (przedłużenie umowy ze spółką ENEA) oraz Pałacu Bydgoszcz (występuje obecnie jako Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz).

Ze względu na epidemię tym razem sprawozdanie nie ukaże się w lokalnej i regionalnej prasie. W formacie PDF sześciostronicowe podsumowanie jest za to do pobrania poniżej.

[POBIERZ PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU IX KADENCJI – PLIK PDF]


Poniżej
: sprawozdanie w formie plików JPG (galeria).