Mikołajki w Starym Fordonie z udziałem posła Króla

12319300_1168692466491381_1569271903_n

W sobotę, 5 grudnia w bydgoskim Starym Fordonie odbył się Bieg Mikołajkowy, który był elementem Fordońskich Mikołajek organizowanych przez Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu. Posłowi Piotrowi Królowi wywodzącemu się z tej dzielnicy przypadła w udziale rola startera biegu.

Bieg miał charakter rodzinny i cieszył się dużym powodzeniem. Na mecie ulokowanej na fordońskim Rynku dzieci zostały udekorowane medalami, czekał na nie także słodki poczęstunek, a dla wszystkich gości imprezy – grochówka.

Na Rynku wzniesiono również okazałą fordońską choinkę, którą pomogli zainstalować i przystroić strażacy. – Wszystkim z ramienia organizatorów, a także tym, którzy postanowili pojawić się w sobotę i wziąć udział w Fordońskich Mikołajkach należą się słowa uznania i podziękowania. Dzięki temu dzielnica na nowo tętni życiemprzekonuje poseł Król.

Poniżej galeria z Fordońskich Mikołajek.

11 thoughts on “Mikołajki w Starym Fordonie z udziałem posła Króla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>