Bank Pocztowy nowym sponsorem bydgoskich siatkarek [ZDJĘCIA]

palac-bydgoszcz-bank-pocztowy (10)

Siatkarki Pałacu zyskały sponsora tytularnego. Został nim związany z Bydgoszczą i doskonale znany Bank Pocztowy. – To dobra wiadomość dla Bydgoszczy, bydgoskiego sportu i najbardziej bydgoskiego banku – cieszy się poseł Piotr Król.

W środę w hotelu City doszło do podpisania umowy sponsorskiej, na podstawie której Bank Pocztowy będzie wspierał Pałac przynajmniej przez najbliższe dwa lata – w sezonach 2018/2019 oraz 2019/2020. – Stało się! Nowa nazwa naszej drużyny siatkarek już od dziś – ogłosił na Facebooku bydgoski parlamentarzysta. W imieniu klubu dokumenty podpisali: prezes Piotr Makowski oraz członek zarządu i wieloletni dyrektor KS Pałac Jarosław Kilanowski, ze strony banku – członek jego zarządu Paweł Kopeć. Na konferencji obecny był również europoseł Ryszard Czarnecki pełniący także funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej ds. międzynarodowych.

– Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc – mówił bezpośrednio po konferencji poseł Piotr Król. – Moje zaangażowanie w ten sukces chciałbym dedykować panu Waldemarowi Saganowi, długoletniemu Prezesowi klubu, wyjątkowemu działaczowi sportowemu z życzeniami powrotu do zdrowia. Sagan, po ponad trzech dekadach kierowania Pałacem, zrezygnował z funkcji prezesa właśnie z powodów zdrowotnych.

zdjęcia: Robert Majewski